Dropshipping

List 16

Dropshipping

Rozšiřte svůj e-shop s naším Dropshippingem

Dropshipping je efektivní a chytrý způsob, jak rozšířit sortiment produktů ve vašem novém nebo stávajícím e-shopu. Je založen na spolupráci a koordinaci mezi prodejcem a dodavatelem. Přitom koncový zákazník si nemusí být vědom toho, že produkty ve skutečnosti nakupuje u někoho jiného. Pro něj je zásadní, že zboží dorazí včas a v pořádku.

Nabízíme různé možnosti propojení včetně plně automatizovaného systému, kde vaše objednávky jsou přímo zpracovávány s instrukcemi pro doručení. Pro ty, kdo preferují osobnější přístup, je k dispozici i manuální dropshipping s možností ručního zadávání objednávek.

K dispozici máme 800 m² skladových prostor a jsme připraveni vám nabídnout komplexní služby přizpůsobené vašim specifickým požadavkům.

Vysoká kvalita odvedené práce

Zvládáme i velkoobjemové zakázky

Hovoří za nás reference od silných partnerů

Jihlava, Havlíčkův brod, Třebíč, Brno, Miroslav

List 17
0

skladových zásob

0

kmenových zaměstnanců

0

pracoviště na Moravě

Jak to vlastně funguje?

Prodejce (vlastník e-shopu)

Vybírá a zveřejňuje produkty, které chce svým zákazníkům nabízet. Stará se o marketing svého e-shopu a láká potenciální zákazníky. Uskutečněné objednávky předává k vyřízení svému dodavateli. Zajišťuje zákaznický servis a řeší případné reklamace. Komunikuje se svým dodavatelem.

Dodavatel

Stará se o skladové zásoby a jejich dostupnost. Zpracovává, balí a odesílá objednávky získané přes prodejce. Poskytuje informace o dostupnosti produktů a cenových nabídkách.

Koncový zákazník

Vybírá a nakupuje produkty.

Fotogalerie

List 18
List 19