chráněná dílna lilacosta

POBOČKY

Miroslav  

výroba kosmetiky Pure Harmony, sídlo společnosti, kooperační práce, montáž propisek, výdejní místo Zásilkovna, rozvoz balíčků Zásilkovna

Naše společnost sídlí v Miroslavi u Znojma, kde provozujeme jednu z chráněných dílen. V miroslavské dílně se nachází administrativní zázemí naší společnosti a zároveň je tato dílna certifikovanou výrobnou přírodní kosmetiky Pure Harmony.
Další doplňkovou činností je provoz výdejního místa Zásilkovny a také provozujeme pro společnost Zásilkovna rozvoz zásilek v několika znojemských lokalitách.

dÁRKOVÁ SADA
Mapa Miroslav

JIHLAVA

kooperační práce, výroba včelých rámků, kompletace psacích potřeb

Naší největší chráněnou dílnou z hlediska rozlohy i počtu zaměstnanců je chráněná dílna v srdci Vysočiny, konkrétně v Jihlavě. Zde se věnujeme několika činnostem. Ať už se jedná o kooperační práce pro společnost dm-drogerie markt, tak zde kompletujeme psací potřeby pro německou společnost Heilmann nebo se věnujeme vlastní výrobě včelích rámků a dalších včelařských potřeb.

RAČICE - PÍSTOVICE

dřevovýroba

Na základě vysokého zájmu o naše včelařské potřeby jsme v roce 2021 zahájili provoz pily nedaleko Brna v obci Račice. Zde je zpracováváno dřevo, které je používáno pro výrobu včelích rámků a dalších včelařských produktů v našich dílnách.

HAVLÍČKŮV BROD

kooperační práce – etiketování, kompletační práce – montáž propisek,  výroba včelích rámků

Další dílnou na Vysočině je dílna v Havlíčkově Brodě, která se specializuje na kooperační práce a to především na etiketování produktů. Mezi další její činnosti patří i drobná dřevovýroba včelařských potřeb.

Třebíč

kooperační práce, výroba včelých rámků, kompletace psacích potřeb

Nováčkem mezi dílnami na Vysočině je dílna v Třebíči, která se specializuje především na kompletace psacích potřeb. Mezi další její činnosti patří i drobná dřevovýroba včelařských potřeb a kooperační práce.

Přejít nahoru