Činnosti chráněné dílny Lilacosta v roce 2019

V červnu minulého roku jsme otevřeli naši druhou chráněnou dílnu v Jihlavě. Je to již v pořadí druhá dílna, kterou provozujeme jako společnost Lilacosta a jsme rádi, že za tak krátkou dobu jsme zvládli zaměstnat nejen velký počet pracovníků s handicapem, ale také navázali spolupráci s jinými společnostmi a začali jsme vyrábět vlastní produkty.

Mezi dosavadní kooperace můžeme zařadit kompletaci dárkových balíčků pro společnosti  ISOline EU, s.r.o nebo Dibaq a.s., dále tvorbu písmenkových tabulek pro Nakladatelství Hanami.  A co za výrobu vlastních produktů jsme v minulém roce zahájili? Na základě poptávky od skupin včelařů jsme se rozhodli odstartovat výrobu včelích rámků.

V naší jihlavské dílně tak vzniklo pracoviště, které se specializuje pouze na tento druh činnosti. Aktuálně využívají naše včelí rámky včelařství po celé České republice. Jihlavská dílna také vyrábí dekorativní produkty pro naši značku Pure Harmony. Jedná se o tvorbu přírodních věnců. Díky úspěchu z  podzimních a vánočních prodejů jsme se rozhodli navázat novou jarní kolekcí dekorací Pure Harmony, která je také vyráběna v Jihlavě.

Přejít nahoru